MKS Imielin > Klub > Nowa strona internetowa!

Nowa strona internetowa!

Już jest! Długo wyczekiwana strona internetowa MKSu Imielin!

Nowa strona internetowa wpisuje się w strategię rozwoju Klubu, ale przede wszystkim jest odpowiedzią na Wasze oczekiwania i daje możliwości stałego śledzenia aktualności związanych z działalnością Miejskiego Klubu Sportowego Imielin. Chcemy, żebyście byli na bieżąco ze wszystkim tym, co dzieje się w naszym klubie.

Życie Klubu toczy się nie tylko na sportowej sali. Internet wpisuje się coraz mocniej w funkcjonowanie Klubu i raczej tej tendencji nie da się zmienić. Dlatego zamierzamy na bieżąco aktualizować stronę i ukazywać, jak szeroką działalność prowadzi Klub, w którym działają 3 sekcje sportowe oraz są organizowane inne wydarzenia jak zawody, turnieje czy obozy sportowe. Dodatkowo chcemy przybliżać Wam partnerów, bez których działalność Klubu nie byłaby możliwa.

Projekt nowej strony został stworzony przez naszego Partnera Wspierającego – firmę NUEKO Design & Communication i powstał w oparciu o najnowsze techniki projektowania stron internetowych. Strona cały czas jest rozwijana, więc za wszelkie niedogodności przepraszamy i mamy nadzieję, że w niedługim czasie zaprezentujemy jej pełny kształt.

Odpowiedzialnymi za nową stronę internetową są Ania Garus i Bartek Kilijański – członkowie Zarządu Klubu. Już dzisiaj zapraszamy Was do śledzenia oraz współtworzenia strony. Jeżeli chcecie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z MKSem Imielin, zapraszamy do kontaktu!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *