MKS Imielin > Klub > Siatkarska klasa sportowa w Imielinie!

Siatkarska klasa sportowa w Imielinie!

We wrześniu br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Imielinie została otwarta klasa sportowa, w której uczniowie mają możliwość rozwijania swojej pasji sportowej (siatkówka dziewcząt i piłki nożna chłopców). 1 września nastąpiło oficjalne podpisanie umowy o współpracy między dyrektor SP1 Anną Kubicą, prezesem MKS Imielin Bartoszem Kilijańskim i prezesem LKS „Pogoń” Imielin Marcinem Polarzem. Podpisana umowa jest realizacją wymogów zawartych w rozporządzeniu Minister Edukacji Narodowej w sprawie oddziałów i szkół sportowych oraz oddziałów i szkół mistrzostwa sportowego.

Dla nas najważniejszą rzeczą jest fakt, że z roku na roku budujemy podstawy do rozwoju siatkówki wśród dziewcząt. Liczymy na dobrą współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1, której efektem będą liczne sukcesy naszych młodych podopiecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *