MKS Imielin > Badminton > Victor Polish Youth International 2017

Victor Polish Youth International 2017

W dniach od 21 do 23 września w Imielinie ponownie będziemy świadkami zmagań dzieci w ramach międzynarodowych rozgrywek Victor Polish Youth International Imielin 2017.

Turniej rozgrywany będzie w dniach od 21 do 23 września 2017 r. (czwartek-sobota) w hali widowiskowo-sportowej w Imielinie. Młodzi zawodnicy przez 2 dni będą rywalizować w dwóch poziomach zaawansowania (A i B) w kategoriach U9, U11, U13, U15. Tak jak w poprzednim roku spodziewamy się ponad 100 zawodników z kilku europejskich krajów. Uczestnicy młodzieżowego turnieju oprócz własnych zmagań będą mogli śledzić także rywalizację najlepszych, ponieważ po meczach będą przewożeni na główną halę turnieju badmintonowej Elity – Victor Polish International 2017 – jednej z dwóch w roku badmintonowych imprez w Polsce o tak wielkim zasięgu i znaczeniu (Bieruń, ul. Warszawska 294), tak by z bliska móc dopingować swoich badmintonowych idoli.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będzie również turniej pokazowy parabadmintona. W sobotę (23 września) w hali widowiskowo-sportowej w Imielinie będziemy gościć czołowych niepełnosprawnych zawodników. Wszystko to za sprawą działającej w naszym klubie sekcji parabadmintona.

Możliwość organizacji tak dużej imprezy możliwe jest dzięki rewelacyjnej współpracy pomiędzy MKS Imielin oraz UKS Unia Bieruń. To dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu oraz wsparciu przyjaciół badmintona, jakim bez wątpienia jest Burmistrz Miasta – Jan Chwiędacz oraz Rada Miasta Imielin, obserwujemy stały rozwój tej dyscypliny w Imielinie. Głównym partnerem tegorocznego wydarzenia jest firma Danone.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do współtworzenia wspaniałego widowiska sportowego.

Harmonogram gier:
Victor Polish Youth International 2017 (Imielin, Hala widowiskowo-sportowa, ul. Sapety 8a)
Czwartek: 10:00 – 16:00
Piątek: 9:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 16:00

Victor Polish International 2017 (Bieruń, hala BOSiR, ul. Warszawska 294)
Czwartek- Kwalifikacje: 9:00 – 18:00
Piątek – Turniej główny: 9:00 – 20:00
Sobota – Ćwierćfinały: od 10:00, półfinały od 17:00
Niedziela – Finały: od 10:00

Wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia bezpłatny!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *